krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Kształcenie w Germańskiej

Celem naszej działalności w ramach kształcenia w Germańskiej Wiedzy, jest przekazywanie spójnej systematyki odkrycia doktora Hamera w nieskażonej postaci. Wszelkie "mieszanie" wiedzy Germańskiej z alternatywnymi "terapiami" albo wykorzystywanie tylko jej fragmentów przez różne alternatywne kierunki, jest niedopuszczalne. Takie postępowanie jest wręcz przestępstwem, gdyż wówczas biologiczne zależności, o których mówi Germańska, pozbawione zostają spójności, a co najważniejsze: znowu stajemy się uzależnieni od terapeuty.
A w Germańskiej chodzi o zupełnie coś innego!

„Pacjent jest kierownikiem, szefem całego postępowania terapeutycznego! Celem każdej terapii jest pomóc pacjentowi w zrozumieniu przez niego wszystkich biologicznych zależności dotyczących jego zachorowania. Pacjentowi, który przez swoje najbliższe otoczenie wprowadzany jest w nieustanną panikę, trudno jest bronić się przy pomocy wiedzy o Germańskiej NOWEJ MEDYCYNIE® tak długo, jak długo nie jest ona obowiązującą medycyną."

dr med. mgr teol. Ryke Geerd Hamer

Tylko dzięki spójności, jaką ta wspaniała wiedza posiada, dzięki temu "ponad zdeterminowanemu"  systemowi, wiedza ta staje się niezawodnym instrumentem w pracy każdego z nas; każdego pacjenta, czy każdego wspomagającego go terapeuty.

Nasz Program Edukacyjny jest prowadzony przede wszystkim z myślą o osobach znajdujących się w stanie tzw. zdrowia (bez niepokojących objawów) po to, żeby mogły w spokoju ducha, bez strachu i paniki, przyswoić sobie tę wiedzę. Kto ją zrozumiał i wchłonął, nie przestraszy się już diagnozy lekarskiej...

Mimo, że niniejsza strona internetowa zawiera obszerne informacje na temat odkrycia dr Hamera, to uczestnictwo w przynajmniej jednym pełnym cyklu seminaryjnym odbywającym się w ramach realizowanego w Polsce Programu Edukacyjnego, jest z kilku przyczyn nieodzowne. Między innymi dlatego, że:

 1. podczas seminarium przekazywane zostają aktualne informacje, których często jeszcze brak na stronie,

 2. każdy uczestnik korzysta z metodycznego, przystępnie opracowanego materiału, na podstawie którego łatwiej jest zrozumieć odkryte przez dr Hamera zależności.

 3. uczestnicy mają możliwość otrzymać "na gorąco" odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

 4. każdy absolwent ma dostęp do ćwiczeń online i kolokwiów online, które pomagają mu ocenić stopień opanowania zaliczonego materiału

 5. każdy uczestnik i absolwent Programu Edukacyjnego może brać udział w regularnych spotkaniach Kół Studyjnych, na których materiał jest pogłębiany i szczegółowiej omawiane konkretne przypadki pod kątem praktycznego wykorzystania Germańskiej wiedzy.

Wszystkim uczestniczącym w seminarium życzymy dużej porcji ciekawości i dociekliwości, które są potrzebne w poznawaniu tej cudownej i ważkiej wiedzy. Życzymy Wam, żebyście mogli  zrozumieć i "zainhalować" ją tak, aby stała się ona dla Was sama przez się zrozumiała, jak powietrze, którym oddychacie.

Jak zdobędziecie pewność, że odkryte przez doktora Hamera Prawa są takim samym pewnikiem, jak np. wschód czy zachód słońca, to wówczas pozbędziecie się strachu przed chorobą... 

Ważne!

Seminaria Germańskiej nie mają na celu kształcenia terapeutów,
ani nie są miejscem konsultacji dla osób chorych!

Zapamiętaj! Każda terapia jakiejkolwiek choroby, której przyczyny nie są znane, ma z konieczności charakter eksperymentalny i określenie "naukowo uznana" mija się z prawdą! Germańska dr Ryke Geerda Hamera, w przeciwieństwie do obecnie panującej medycyny (w której tłumi się, albo stara likwidować symptomy), zna przyczyny wszystkich Specjalnych Programów, czyli SBS-ów. Terapia Germańskiej jest zdeterminowana przez przyczynę widocznych objawów, przez osobowość, świat wartości oraz warunki życia osoby go przechodzącej (osoby tzw. chorej)!

Tematyka Seminarów:

 1. Kim jest doktor Hamer?
 2. Krótki zarys historii GERMAŃSKIEJ HEILKUNDE - parę faktów 
 3. Szczegółowe omówienie 5 Biologicznych Praw Natury
 4. Nazewnictwo w GERMAŃSKIEJ HEILKUNDE
 5. Pojęcie "choroby" w świetle rozpoznań GERMAŃSKIEJ HEILKUNDE
 6. (Dowiesz się w jaki sposób i dlaczego Twoja choroba jest rozwiązaniem służącym przetrwaniu)
 7. Omówienie poszczególnych tzw. "chorób", które w rozumieniu Germańskiej są fragmentami Sensownych Biologicznych Specjalnych Progamów Natury (SBS)
 8. Konstelacje schizofreniczne w świetle GERMAŃSKIEJ HEILKUNDE - tzn. psychozy i mechanizm ich powstawania
 9. Tabela GERMAŃSKIEJ HEILKUNDE  - jej praktyczny aspekt
 10. Inne biologiczne zależności w funkcjonowaniu żywego organizmu 
 11. Różnice i podobieństwa pomiędzy medycyną szkolną a GERMAŃSKĄ HEILKUNDE  - ciekawostki naukowe
 12. Konsekwencje wynikające ze znajomości Germańskiej i wiele innych informacji...

Zobach również: czego dowiem się na poszczególnym stopniu seminarium?

Nagrania audio i video podczas seminariów i wykładów są niedozwolone. 

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni wiedzy Germańskiej, a więc powoływanie się sog. terapeutów czy lekarzy na tę wiedzę służy wyłącznie zwiększeniu liczby własnych pacjentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium