krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Seminaria terminy

Naukę Germańskiej można rozpocząć regularnie tylko od pierwszego stopnia.

Cały Program Edukacyjny Germańskiej trwa minimum trzy lata i obejmuje cztery trzydniowe, weekendowe spotkania. Na zaliczenie wszystkich stopni uczestnik ma czas dwa lata (dwa cykle seminaryjne). Celem tego zaostrzenia jest zapewnienie ciągłości nauki tego kompleksowego materiału. W innym przypadku uczestnik wyrażający życzenie kontynuacji nauki, musi zacząć Program Edukacyjny od I-go stopnia.
 
Jeżeli zainteresowana osoba zaliczy tylko część spotkań, to wiedza jest niekompletna i zrozumienie całości stanowi problem. Wydatek finansowy i poświęcony czas na takie fragmentaryczne uczestnictwo poszły na marne...
Aby móc się tą wiedzą posługiwać skutecznie na codzień, należy poznać Germańską rzetelnie i od podszewki. Tylko wówczas można ogarnąć również jej kompleksowość. Wszelke fragmentaryczne wyłapywanie informacji ze spektakularnych źródeł w internecie (których w międzyczasie powstało wiele) powoduje tylko wielki zamęt.
 
Na spotkania seminaryjne, prowadzone w ramach Programu Edukacyjnego składają się:
1.    spotkania stacjonarne
2.    oraz istniejąca i regularnie powiększana baza danych w internecie
    
W skład bazy danych wchodzą obecnie:
•    materiały z anatomii człowieka,  
•    materiały do nauki w zakresie zaliczonego stopnia seminarium,
•    kolokwia po każdym zaliczonym stopniu  (zaliczenie kolokwium jest warunkiem dopuszczenia do kolejnego stopnia seminaryjnego) oraz
•    ćwiczenia online z zakresu zaliczonego materiału

Wszystkie one są integralną częścią Programu Edukacyjnego.
Materiały te są dostępne dla każdego absolwenta przez okres dwóch lat od daty rozpoczęcia seminarium I-go stopnia.
Prosimy o systematyczne korzystanie z przygotowanej przez nas bazy danych (materiały pomocnicze) - przynajmniej raz w miesiącu.
Wykładany materiał jest zrozumiały również dla osób bez przygotowania medycznego.
 
Każde spotkanie seminaryjne trwa trzy dni w godz. 10:00 - 14:45. Każda godzina seminarium odpowiada czasowo jednostce lekcyjnej. Między jednostkami lekcyjnymi ma miejsce 15 min. przerwa.
Informujemy, że w trakcie spotkań każdy uczestnik ma dostęp do ćwiczeń onłine, dlatego podczas seminarium uczestnik korzysta z własnego sprawnego laptopa (ze sprawną myszką z kółeczkiem). Seminarzysta powinien również umieć zalogowanć się do lokalnej sieci internetowej.

Zanim wypełnisz i wyślesz formularz zgłoszeniowy do udziału w Programie Edukacyjnym zapoznaj się z treścią Germańskiej dostępną na naszym portalu i dopiero wtedy zdecyduj, czy rzeczywiście jesteś w stanie przystąpić do całego Programu Edukacyjnego Germańskiej (przede wszystkim, czy Twoja motywacja jest wystarczająca). Aby przejść do formularza, kliknij na interesujący Cię cykl seminaryjny. Wówczas automatycznie otworzy Ci się formularz.

Wysyłając swoje zgłoszenie potwierdzasz, że zapoznałeś się z tematyką przedstawianą na naszych spotkaniach prowadzonych w ramach Programu Edukacyjnego oraz że znane Ci są ogólne "zadady etyczne" niezrzeszonej społeczności Germańskiej, zawarte w zakładce Ważne! od tego zacznij.
 

W jaki sposób wypełnić i wysłać formularz

  Aktualne terminy seminariów w Polsce
 

Seminarium I

Cykl seminaryjny -
jesień 2019 -
okolice Pszczyny

I stopień  (3 dni) 22,.23.,24.11.2019 (10:00-14:45)

II stopień (3 dni)
wyłącznie dla absolwentów I stopnia

III stopień (3 dni)
wyłącznie dla absolwentów II stopniaSeminarium III

Cykl seminaryjny -
jesień 2018 -
okolice Pszczyny

 

I stopień  (3 dni)
12.,13.,14.10.2018 (10:00-14:45)


II stopień (3 dni) 07.,08.,09.06.2019 (10:00-14:45)

III stopień (3dni) 29.,30.11.2019 oraz 01.12.2019
wyłącznie dla absolwentów II stopnia


Rodacy mieszkający na stałe
poza Europą mogą wziąć udział
w Programie Edukacyjnym
ONLINE


 

 

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni wiedzy Germańskiej, a więc powoływanie się sog. terapeutów czy lekarzy na tę wiedzę służy wyłącznie zwiększeniu liczby własnych pacjentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium