krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Co to oznacza?

Tutaj znajdziesz  nomenklaturę używaną przez medycynę szkolną oraz wyjaśnienie co się pod nią rzeczywiście kryje.

Medycyna szkolna  bez wiedzy o zależnościach biologiczno-psychicznych opisuje zmiany na narządach. Opisy te nazywa diagnozami. Prawa Natury Germańskiej Nowej Medycyny uświadamiają, że diagnozy medycyny szkolnej są bezpodstawną interpretacją objawów. W związku z brakiem wiedzy o przyczynowości symptomów, nazywanych przez medycynę szkolną "chorobami", zostają stawiane prognozy, które w świetle Germańskiej są zupełnie bezpodstawne.

Tutaj dowiesz się jak medycyna szkolna interpretuje używane w praktyce określenia medyczne. Czym jest dla medycyny szkolnej np. rak, guz mózgu, przerzuty, czynniki rakotwórcze, na jakiej podstawie nazywa  przyrost tkanki złośliwym zjawiskiem, a co jest w jej mniemaniu "nowotworem łagodnym" itp.  

Dla porównania będziesz mógł skonfrontować tę pseudo-wiedzę z prawdziwą wiedzą przyrodniczą, zdobytą w oparciu o metody naukowe Germańskiej... 

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni tej wiedzy, a więc zapewnienia tzw. terapeutów, że ich "leczenie" uwzględnia odkrycie doktora Hamera nie odpowiada prawdzie, tylko służy zwiększeniu ilości własnych delikwentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium