krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

Oszukany pacjent - wywiad z lekarzem medycyny szkolnej

Najwidioczniej dr Reuter nie zna Germańskiej, ale każdy wyposażony w zdrowy rozsądek, logicznie myślący człowiek, dojdzie do podobnych rozpoznań, jak ten radiolog. Dzięki doktorowi Hamerowi mamy dowody na istnienie tzw. "samouzdrawiania". Jednak również to określenie nie odpowiada rzeczywistemu stanowi. Jeżeli mówi się o "samouzdrawianiu", to znaczy, że przed nim musiała wystąpić jakaś choroba. W oparciu o Germańską rozumiemy, że dzisiejsza medycyna nazywa chorobą objawy, których źródła powstania nie zna... (wyjątek stanowią skutki niedożywienia, urazy i zatrucia - tutaj przyczyny objawów są znane).
W video zawarte są również informacje na temat mikrobów oraz zarażania się nimi...co nie odpowiada wiedzy Germańskiej.
Germańczyk wie, że organizm może "przejąć" mikroby od obcej osoby, jeżeli jego organizm znajduje się w fazie wagotonicznej, ale brakuje mu własnych mikrobów, lub ich ilość jest niewystarczająca, bo np. zostały wyrugowane z organizmu wskutek np. intensywnego zażywania antybiotyków, czy sterylnego wychowywania.
W szpitalach przebywają zazwyczaj ludzie znajdujący się w fazie pcl. A więc potrzebujący mikroby...

 

 

Serdecznie dziękujemy Arturowi za przerłumaczenie tego interesującego filmu.
 

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni tej wiedzy, a więc zapewnienia tzw. terapeutów, że ich "leczenie" uwzględnia odkrycie doktora Hamera nie odpowiada prawdzie, tylko służy zwiększeniu ilości własnych delikwentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium