krokus  

Germańska dotyczy okresu życia od momentu zapłodnionego jaja i kończy się ze śmiercią osobnika. Nie zajmuje się tym, co było przed poczęciem ani co będzie po jego śmierci. Dr Hamer nie wypowiada się na ten temat. Ogranicza się do tego, co może udowodnić. Jeżeli szukacie biologicznego konfliktu, to zawsze takiego, który wydarzył się w tym życiu!

DOWNLOAD - Mein Studentenmädchen

 

 Wideo z polskimi podtytułami - rozmowa z doktorem Hamerem
na temat "Mein Studentenmädchen"

Zanim przejdziesz do pobierania pliku audio, przeczytaj uważnie poniższy list doktora Hamera! 

oryginał listu w języku niemieckim   

Sandefjord, le 11.03.2013

 

 

Moi drodzy pacjenci

Dzisiaj udostępniam Wam dar bogów "Mein Studentenmädchen"  (Moja studencka dziewczyna), coś w rodzaju pra-archaicznej melodii do bezpłatnego pobrania, aby każdy pacjent mógł z tego daru skorzystać.

Kliknij na grafikę znajdujäcą się po lewej stronie,
żeby przejść do strony z download

Ale komercyjne wykorzystywanie jest zabronione. Jeżeli ktoś zechce nabyć to nagranie na płytce, to wyłącznie przez nasze wydawnictwo (Amici di Dirk - Ediciones de la Nueva Medicina, S.L znajdujące się w  Hiszpanii: www.amici-di-dirk.com (onlineshop) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 
"Mein Studentenmädchen" jest krótką miłosną piosenką, którą napisałam i skomponowałem dla mojej żony z okazji 20-lecia naszej miłości w 1976. A więc 5 lat przed odkryciem Germańskiej Heilkunde w 1981 roku. Potem, długie lata przespała snem "śpiącej królewny".
Jak w 2006 roku "przypadkiem" obudzono ją z tego snu, to okazało się, że "Mein Studentenmädchen" jest właściwie największym odkryciem historii ludzkości, a mianowicie jest Germańską Heilkunde. Stało się to już przed pięcioma laty, ale wówczas nie dotało jeszcze do mojej świadomości jak dalece to sięga. Dzisiaj jest ta melodia proto-archetyp całej klasycznej muzyki naszych mistrzów i równocześnie proto-archetyp Germańskiej Heilkunde. I jak się okazuje, to jest tym terapeutycznym misterium, które zawiera piosenka "Mein Studentenmädchen". Przypuszczalnie jest to drugie, największe odkrycie w dziejach ludzkośc. Jest ono niepowtaryalne! Jest generalnym kluczem, pasującym do każego zamka.
 
Na trop ten sprowadziła nas 7-letnia dziewczynka z Austrii, która od miesięcy, ku zmartwieniu jej rodziców, cierpiała na chroniczną chorobę. Ta mała dziewczynka pożyczyła sobie od tatusia "Mein Studentenmädchen" i słuchała tej piosenki kilka dni i nocy bez przerwy. Jak się okazało była to instynktownie prawidłowe zachowanie, gdyż ku zdziwieniu rodziców po 3 dniach i nocach dziecko wyzdrowiało. A długie miesiące przedtem było chore.
Od tego momentu zebraliśmy setki podobnych przypadków, które potwierdziły ten fenomen.
Piosenka "Mein Studentenmädchen" działa i jest możliwa do zreprodukowania podobnie jak Germańska Heilkunde, na 3 płaszczyznach: duchowej, mózgowej i narządowej. Na wszystkich trzech płaszczyznach zapobiega nawrotom aktywności konfliktu i duchowym (odczuciowym) mózgowym i narządowym objawom w fazi-pca A i Epi-Kryzysu oraz  popycha SBS do do faz-pcl B. Tym samym SBS (lub tzw. rak) jest praktycznie w biologicznym sensie  załatwiony, tzn. osoba kończy swój SBS. Jak silnie to przebiega, możemy zaobserwować na tomografiach komputerowych mózgu. Ponieważ większość objawów pochodzących z mózgu, takie jak obrzęki, udary, błędnie nazywane tzw.guzy mózgu, czy przerzuty do mózgu itd. są właśnie objawami spowodowanymi przez Ogniska Hamera (HH) w fazi-pcl A i przez to są niemalże wyzwaniem dla "Mein Studentenmädchen". Ona robi to samo z objawami w mózgu, co z objawami na organie: zapobiega powstaniu nowych nawrotów aktywności konfliktu i przesuwa wszystkie objawy faza-pcl A przez Epi-Kryzys do fazy-pcl B i ... cała sprawa jest zakończona!
Mała kropla goryczy:  kortyzon powoduje prawie ten samn efekt, jak środki przeciwbólowe. On z kolei przesuwa objawy fazy-pcl A do fazy aktywnej konfliktu (faza-ca). "Mein Studentenmädchen" nie może tam niczego "zdziałać".
Musicie sami to wypróbować, to Was nic nie kosztuje. Na początku też było mi trudno uwierzyć, ale teraz słucham "Mein Studentenmädchen" każdej nocy - bardzo, bardzo cichutko.
Zupełnie nie przeszkadza mi w spaniu. Po kilku dniach słuchania nocnej muzyki Studentenmädchen, może być tylko trochę lepiej.
Wszystko, co do tej pory wiedzieliście z Germańskiej jest prawidłowe!  "Mein Studentenmädchen" optymalizuje tylko fazę-pcl w biologicznym znaczeniu!
 
Oświadczam z czystym sumieniem, że poniższe jest prawdą:
 
Piosenka "Mein Studentenmädchen" nie zastąpi konfliktolizy SBS-u znajdującego się w fazie-ca. To oznacza, że nie ma wpływu na fazę-ca, gdyż tutaj znajduje się biologiczny cel/sens SBS-u, który na końcu fazy-ca musi zostać spełniony w postaci przejścia w konfliktolizę (CL).
  • Tak, jak cała terapia Germańskiej Heilkunde, również "Mein Studentenmädchen" nie działa przeciwko naturze (nie "zwalcza raka"), tylko wzmacnia i optymalizuje Specjalny Biologiczny Sensowny Program Natury, na końcu którego stoi rozległe przywrócenie fizycznej i duchowej integralności
  • działanie  melodii  "Mein Studentenmädchen" można szczególnie wyraźnie zreprodukować podczas wszystkich procesów znajdujących  się w fazie-pcl A. Faza-pcl A w szczególny sposób jest fazą delikatnej, kojącej "Studenckiej dziewczyny" i jej pra-archaicznej, magicznej melodii. Podczas konfliktów znajdujących się w "wagotonii w zawiszeniu" uniemożliwia:
1.     w naszym duchu nawroty dalszych aktywności konfliktów i
2.   z nieodpartą siłą przesuwa SBS przez Epi-Kryzys do faza-pcl B, skoro tylko dokonany zostanie wystarczająco duży biologiczny podkład, np. przy odbudowie kości powstała wystarczająca ilość  nowej kostniny.
  • Komórki znajdujące się w wysiękowej fazie-pcl A, są przez Schulmedizinikern (= cyników medycyny szkolnej) określane jako "złośliwe": mitotyczny przyrost komórek, atypowe komórki, itd. Natomiast komórki znajdujące się w fazie zabliźniania-pcl B określane są jako "niezłośliwe": brak mitozy komórek, brak przyrostu komórek, itd.  Np. pierś znajdująca się w fazie-pcl A z otwartą raną może przy pomocy "Mein Studentenmädchen" nie tylko szybciej się zagoić, lecz również przywrócony może być jej wygląd, podobny do wyglądu przed wystąpieniem DHS-u. I to jest ten "biologiczny cud"!
W rzeczywistości jest to często bardziej skomplikowane. Istnieją 3 rodzaje SBS-ów piersi: SBS gruczołów mlecznych, SBS-skóry właściwej piersi (czerniak) i SBS przewodów mlecznych. Do tego te wszystkie rodzaje SBS-ów mogą jednocześnie znajdować się w różnych fazach (faza-ca albo faza-pcl A) i do tego mogą wystąpić nawroty aktywnego konfliktu w dzień albo nawroty aktywności w nocy...
A więc powinno się rozumieć Germańską Heilkunde. "Mein Studentenmädchen" przesuwa wszystkie SBS-y w kierunku Epi-Kryzysu, ale jeżeli człowiek nie orientuje się w zależnościach, których uczy nas Germańska, to może zostać rozczarowany.

Nawroty konfliktów  podczas dnia i nawroty konfliktów podczas nocy.
Jeżeli słucha się "Mein Studentenmädchen" w nocy (w ciągłej pętli) to nocą nie wystąpią w naszym duchu żadne nawroty konfliktu (nawroty aktywności podczas snu), ale w dalszym ciągu mogą pojawiać się nawroty aktywności podczas dnia. Pacjenci, którzy chcą tego uniknąć, słuchają tej piosenki dzień i noc.

Terapeutyczna sensacja
Uświadomcie sobie, drodzy pacjenci. że piosenka "Mein Studentenmädchen" otwiera całkowicie nowy terapeutyczny wymiar: dotychczas myśleliśmy, że terapeutyka muszą zawierać "jakieś  substancje" (homeopatica-mało, chemia-bardzo dużo, itd.) ale że ich działanie zależy od zawartego w nich, realnego środka. I teraz pojawia się "Mein Studentenmädchen" i pokazuje nam, że była to najwyżej intoksykacja, a nie żadna terapia.
Pewien autor z obozu moich przeciwników zatytułował swoją książkę: "Hamer spotyka Hahnemanna". Błąd: Hamer robi kilka kroków do przodu dalej jak Hahnemann, ponieważ "Mein Studentenmädchen" Hamera nie potrzebuje żadnych hipotetycznych specjalnych molekułów.
Naturalnie każdy wie, że akutstyka funkcjonuje tylko z molekułami, ale duch wyobrażamy sobie w dalszym ciągu jako coś niematerialnego. A na nasz duch ma wpływ "Mein Studentenmädchen"! Wszystko tylko przy pomocy drgań!
Ale czyż nie jest to właściwie zrozumiałe?
Podobnie jak drgania powodujące "raka" (gderanie teściowej czy dokuczliwe ataki szefa) osiągnęły nasz duch - a mianowicie poprzez drgania - tak samo delikatnie kojąca piosenka "Mein Studentenmädchen" (tylko drgania) jednoznacznie pokazuje drzwi wyjściowe (żegna) drganiom konfliktu. To znaczy drgania konfliktu zostają przesunięte przez Epi-Kryzys. Czy nie jest to wspaniałe?
I możliwe do zweryfikowania, jak w naukach przyrodniczych! Do tego za darmo.

Obce języki
Łatwo to zrozumieć, że jak biologiczny konflikt osiągnął ostateczną konfliktolizę, co w Germańskiej próbujemy osiągnąć, to natychmiast w nasz duch przestają trafiać nawroty aktywności konfliktu. Ani w ciągu dnia, ani w ciągu nocy. Wówczas powrót do normotonii przebiega biologicznie optymalnie, to znaczy, tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

W ciągu ostatnich 32 lat zaprezentowali nam to Żydzi w Izraelu i na całym świecie (patrz praca rabina Prof. Joav Merrick, na Uniwersytecie w Beer Sheva w Izraelu, członka rządu w ministerstwie Zdrowia, który publicznie przyznał, że Germańska Heilkunde jest prawidłowa i jest w Izraelu ogólnie stosowana). Rabinowie dbają o to, żeby każdy prawdziwy Żyd raz na zawsze doprowadził aktywność biologicznego konfliktu do konfliktolizy. Wówczas w duchu nie pojawiają się nawroty aktywności i mamy do czynienia z optimum, tak jak przy optymalnym wykorzystaniu piosenki "Moja studenckia dziewczyna".
Tylko, że oni robią to w tajemnicy: wszyscy Żydzi w żydowskich szpitalach w Izraelu i na świeciesą są "leczeni", również w przypadku komplikacji, według Germańskiej Heilkunde i 99% z nich powraca do zdrowia (zgodnie z oficjalnym komunikatem Ambasady Izraelskiej w Berlinie z dnia 29.10.2008, patrz: "Die Archaischen Melodien" 1.wydanie,  strona 104).
Ale w tych samych szpitalach wskutek chemii i morfiny umiera 99% Gojów. Nie ma litości nad Gojami. A w naszych szpitalach prawie wszyscy onkolodzy należą do pewnej grupy wyznaniowej.

"Mein Studentenmädchen", ten bezpłatny, wielki dar bogów, jest szczególnie dla wszystkich nie-żydów. Piosenka "Moja studencka dziewczyna" działa w zasadzie w fazie-pcl A we wszystkich SBS-ach. Ona nie zwalcza żadnego "raka", ale optymalizuje wagotonią w ramach istniejących reguł. Nie działa przeciwko naturze, tylko zgodnie z nią i na rzecz Sensownego Biologicznego Specjalnego Programu Natury po prostu przez swoje drgania.
Ale drgania piosenki "Mein Studentenmädchen" są specjalnej natury: proto-/archetyp klasycznej muzyki i proto-/archetyp Germańskiej Heilkunde, a mianowicie mój własny SBS, który sam przeżyłem.

I jeszcze jedna wskazówka: w niektórych organach, posiadających części z różnych listków zarodkowych musimy bardzo dokładnie rozróżniać który listek zarodkowy (część z tego listka zarodkowego) jest jeszcze w aktywności konfliktu, a który listek zarodkowy (część pochodząca z innego listka zarodkowego) jest już w fazie-pcl A. Który ma dzienne nawroty aktywności konfliktu, a który ma nawroty aktywności konfliktu w nocy?
Pewne jest: nie można zrobić nieczego błędnie, jeżeli słucha się tej praarchaicznej, magicznej melogii, tej "piosenki piosenek", naszej delikatnie kojącej "Mojej studenckiej dziewczyny".
Jak dużo możecie "naprawić", zależy jak powiedziałem, od pewnych reguł.

A teraz ważne pytanie, które zawsze się stawia. Czy piosenka "Mein Studentenmädchen" może "leczyć raka"?
Odpowiedź: tak, każdego "raka", ale nie wbrew naturze, tylko zawsze zgodnie z nią!
Drugie pytanie: Dlaczego "Mein Studentenmädchen" nie działa w aktywnej fazie konfliktu biologicznego (faza-ca)?
Odpowiedź: Ponieważ faza aktywna zawiera biologiczny cel całego SBS-u (z wyjątkiej grupy luksusowej; np.kości, węzły chłonne, miąższ nerek, jajniki...itd). Byłoby wbrew naturze, gdybyśmy chcieli go "leczyć", bądź niszczyć!
W zamian za to: Jeżeli biologiczny konflikt doprowadzony jest przez pacjenta do prawidłowej biologicznie konfliktolizy, to oznacza, że został spełniony biologiczny sens/cel SBS-u.

Całkiem praktyczny punkt widzenia: Większość "rakowych" procesów ma miejsce w fazie-pcl A, które mogą trwać miesiące a nawet lata. Ciągle na zmianę występują nawroty aktywności i konfliktolizy, szczególnie często występuje to podczas SBS-u kości. Wiele pacjentów uspokaja się, jeżeli dowiaduje się, że musi tylko przejść ostateczną konfliktolizę, resztę przejmuje już "Mein Studentenmädchen". Wówczas pacjent ma coś konkretnego w ręku, na czym może polegać. Wówczas musi tylko rozróżnić nawroty konfliktu w ciągu dnia i nawroty konfliktu w ciągu nocy.
I jeszcze jedna ważna rzecz: "Moja studencka dziewczyna" pomaga, jak powiedziałem, w fazie-pcl A we wszystkich SBS-ach. Zarówno przy "raku" jelita czy cewki zbiorczej nerki (oliguria) jak i przy zaniku kości czy "otwartej" piersi. Jedyny warunek: biologiczny konflikt musi przynajmniej raz osiągnąć konfliktolizę. Zobaczycie sami, "Mein Studentenmädchen" zrewolucjonizuje całkowicie pseudoterapię "raka".

Środki przeciwbólowe, chemia i "Mein Studentenmädchen"
Środki przeciwbólowe i chemia działają jak powtarzające się, najcięższe nawroty konfliktów. One nie znoszą się z "Moją studencką dziewczyną". Działanie piosenki razem ze środkami przeciwbólowymi i chemią jest równie zeru.

Psychozy i  "Mein Studentenmädchen"
To jest trudny rozdział, właściwie nie zasadniczo, tylko z powodu podawanych dzisiaj jeszcze środków psychotropowych.
Normalnie, przy stałej konstelacji obszarów rewirowych z dwoma aktywnymi konfliktami biologicznymi, piosenka "Mein Studentenmädchen" nie może niczego zdziałać.
Wiedzieliśmy już dawno, że przejściowa konfliktoliza 2. konfliktu rewirowego nie jest wcale taka rzadka. I w tym momencie może się włączyć "Mein Studentenmädchen" i tak długo działać "rezerwowo", aż pacjent przeżyje konfliktolizę pierwszego konfliktu rewirowego, który często stał się już bagatelą (60%) ale nie mógł przejść konfliktolizy tak długo, jak długo drugi konflikt rewirowy było noch aktywny.
Wówczas wszystko mogłoby się zakończyć i pacjent obudził by się jak z koszmarnego snu.
Ponieważ sprawa jest tak skomplikowana (np. ostre psychozy przy nawrotach drugiego konfliktu rewirowego) a możliwości "Mein Studentenmädchen" mogą być stosunkowo duże, zdecydowałem się wyjaśnić to obszerniej moim biednym pacjentom, którzy szczególnie leżeli mi zawsze na sercu, w drugim wydaniu książki "Die archaischen Melodien" (Archaiczne melodie). Dla wielu psychotycznych pacjentów była by to nie tylko ostatnia nadzieja, lecz bardzo uzasadniona, duża nadzieja!

Książka "Die archaischen Melodien", drugie wydanie
Aby można było skorzystać z "Mein Studentenmädchen", książa nie jest potrzebna, ale osoby, które finansowo mogą sobie na zakup pozwolić, powinny sobie tę książkę kupić, w celu doinformowania się (w drugim wydaniu wyposażonym w bogaty zbiór typowych przypadków).
W tej chwili dostępna jest jeszcze reszta pierwszego wydania. Drugie wydanie jest prawie gotowe. Płonie walka moich wrogów przeciwko "Mein Studentenmädchen". Istnieje zamiar torpedowania "Mojej studenckiej dziewczyny",  zmiany partytury, przejęcia praw do druku, itp. itp. Również wersja nocna była często torpedowana.

P.S.
Mamy nadzieję, że w najbliższych dniach wreszcie będziemy mieli wersję nocną "Mojej studenckiej dziewczyny", którą również będzie można bezpłatnie sciągnęć sobie na komputer.
Kilka dni temu (7.3.2013) zostałem powiadomiony przez pana C.Diefenbach (Tel.069/1567 712) z Frankfurtu (D-60439), reprezentującego urząd badawczy i biuro śledcze w Hessen (Walter Möller-Platz 1) że przypuszczalnie do końca życia nie otrzymam z powrotem prawa do wykonywania zawodu. Powód: jestem nienawracalny, ponieważ nie akceptuję chemii i morfiny w terapii raka.
Dr Ryke Geerd Hamer
 

 

     

Germańskiej uczymy się dla siebie!

Program Kształcenia w Germańskiej Heilkunde przeznaczony jest dla osób spoza działalności terapeutycznej.
Naszą grupą docelową jest komórka rodzinna.
  Włączanie Germańskiej w jakąkolwiek alternatywną tzw. terapię, prowadzoną przez absolwentów naszego Programu Edukacyjnego powoduje wyłączenie z naszej społeczności Germańskiej oraz zablokowanie dostępu do naszego portalu.
Zobacz:
Naszym zadaniem jest rzetelny przekaz wiedzy Germańskiej

 

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Dystansujemy się od wszelkich ugrupowań czy terapeutów "stosujących" w swojej  działalności gospodarczej wiedzę Germańskiej. Dziś nie jest możliwe prowadzenie terapii odpowiadającej w pełni wiedzy Germańskiej, a więc powoływanie się sog. terapeutów czy lekarzy na tę wiedzę służy wyłącznie zwiększeniu liczby własnych pacjentów.

Nic Ci nie dolega?
Tym lepiej!!
Zacznij naukę już teraz!
Tylko w porę zdobyta wiedza umożliwia świadome korzystanie z
Germańskiej Heilkunde.
Jak zostaniesz postawiony przed groźnie brzmiącą diagnozą, będzie Ci ciężko zacząć się uczyć...

Dostępne materiały z seminarium